Galatasaray Spor Kulübü Resmi Forumu Değildir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağımsız Galatasaray Taraftar Portalı · GALATASARAY SK · Engelsiz dostların buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kürek'te Adım Adım Olimpiyatlar’a

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kürek'te Adım Adım Olimpiyatlar’a Empty
MesajKonu: Kürek'te Adım Adım Olimpiyatlar’a   Kürek'te Adım Adım Olimpiyatlar’a I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 12:47 pm

Kürek'te Adım Adım Olimpiyatlar’a Ada85

Galatasaray Kürek Takımı’ndan bir başarı daha... Sporcularımız Ahmet Yumrukaya ile Cem Yılmaz, İtalya'da yapılan Uluslararası Piediluco Kürek Yarışları’nda hafif kilo iki çifte kürek kategorisinde 4 İtalyan ekibinden 3’ünü geçerek gümüş madalya kazandılar.

Portekiz, Norveç, İrlanda, Cezayir, İspanya ekiplerini eleyerek gümüş madalyaya ulaşan hafif kilo iki çifte kürek takımımız, böylece Pekin Olimpiyatları için kalifiye olabileceklerini gösterdiler.

Ekibimiz ayrıca, Türkiye Kürek Federasyonu kanalı ile Roma’da kampa davet edildi. Sporcularımız, Olimpiyat hazırlıkları için 6 Mayıs’a kadar Antrenör Recep Akıcı yönetiminde kampta olacaklar. Ardından da 9-11 Mayıs’ta Münih’te Dünya Kupası yarışlarına katılacaklar. Bu son hazırlık yarışı olacak.

Bu hazırlıkların sonunda sporcularımız, Haziran’da Polonya Poznan'da yapılacak Olimpiyat kalifikasyon yarışlarında mücadele edecekler.
http://galatasaray.coolbb.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kürekte GSGM Kupası Galatasaray'ın!