Galatasaray Spor Kulübü Resmi Forumu Değildir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağımsız Galatasaray Taraftar Portalı · GALATASARAY SK · Engelsiz dostların buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ve Elano Konuştu!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ve Elano Konuştu! Empty
MesajKonu: Ve Elano Konuştu!   Ve Elano Konuştu! I_icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 4:08 pm

Ve Elano Konuştu! B_439610

Ve Elano Konuştu!

Londra-
Galatasaray'ın yılın bombasını patlatarak renklerine bağladığı Brezilya'lı yıldız Elano, Manchester City'den ayrılarak sarı kırmızılı kulübe gelmeyi neden seçtiği hakkında skysports'a konuştu.

Cuma günü öğle saatlerinde İstanbul'a ayak basacak olan ve Galatasaray'la 4 yıllık sözleşme imzalayan 28 yaşındaki futbolcu, Inter Milan ve Juventus kulüplerinden de teklif aldığını belirterek yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

"Brezilya Milli takım teknik direktörü Dunga'yla konuştum ve bana düzenli olarak forma giymezsem, 2010 Dünya Kupası'nda şans bulmamın çok zor olduğunu söyledi. Sahada olmaya ihtiyacım var. Bu sezon benim için çok önemli. Dünya Kupası'nda oynamayı hayal ediyorum.

Başka teklifler de aldım ancak Galatasaray'dan gelen teklif benim ve Manchester City kulübü için en iyisiydi. City teknik direktörü Mark Hughes'la hiçbir zaman sorun yaşamadım ancak bana tam güven duymadığı da bir gerçekti."
http://galatasaray.coolbb.net

Ve Elano Konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elano'dan 4 yıllık imza
» Elano şoku !!!
» Dünya basınında Elano transferi!
» Elano Blumer Galatasaray ' da
» Elano Blumer İstanbul'da