Galatasaray Spor Kulübü Resmi Forumu Değildir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağımsız Galatasaray Taraftar Portalı · GALATASARAY SK · Engelsiz dostların buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Basın Toplantısı: Serkan Çalık / Emre Güngör

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Basın Toplantısı: Serkan Çalık / Emre Güngör Empty
MesajKonu: Basın Toplantısı: Serkan Çalık / Emre Güngör   Basın Toplantısı: Serkan Çalık / Emre Güngör I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 5:52 pm

Basın Toplantısı: Serkan Çalık / Emre Güngör Ada23

Galatasaray’ın Hollanda kampında bugün, oyuncularımızdan Serkan Çalık ve Emre Güngör basın mensuplarının sorularını cevapladılar.

Geçtiğimiz sezon sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Serkan Çalık, son durumu ile ilgili olarak, şu anda sakatlık olarak hiçbir problemi olmadığını belirtti.

Serkan sözlerine şöyle devam etti: “Sadece kuvvet eksiliğim var. Koltuk değnekleri ile 3 ay yürüdüm ve çok kuvvet kaybettim. En kısa zamanda dönmek istiyorum. Yeni sezonda tam anlamıyla hazır olmak istiyorum” dedi.

Bu sakatlık döneminde arkadaşlarından çok destek gördüğünü ifade eden Serkan Çalık, “Benim için artık bu sakatlık bitti ve bundan sonra önüme bakıyorum” dedi.

Bir soru üzerine yeni transfer Keita’yı değerlendiren Serkan, “Her takımda rekabet olmalı. Bizde de olacak. Rekabet oldukça takım daha çok güçlenecek” diye konuştu.

Geçtiğimiz sezon sakatlıklar yaşayan bir başka oyuncumuz Emre Güngör ise yaşadığı sakatlıklarla ilgili olarak, “Talihsiz bir sezon bir yaşadım. Çok ciddi bir sakatlık yaşamadım aslında. Üst üste gelince etkili oldu. Şu anda bir sıkıntım yok. Geçen seneyi artık kapattım. Hem takım olarak, hem de kişisel olarak kötü bir sezondu. Artık önümüze bakmak istiyoruz” dedi.

Bir soru üzerine geçtiğimiz sezon, Şampiyonlar Ligi ön elemesi maçı olan S. Bükreş karşılaşmasında yaşadığı sakatlığın kendisi için dönüm noktası olduğunu belirten Emre Güngör, “Geçen sezon Avrupa Şampiyonası kampında ufak bir sakatlığım oldu. Daha sonra takıma döndüm ve S. Bükreş maçında alışık olmadığım mevkide oynadım. O maçta bir sakatlık yaşadım. O sakatlık benim için bir dönüm noktası oldu” dedi.

Emre Güngör, savunma oyuncuları arasında güzel bir rekabet olacağını belirterek, “Hepimiz tecrübeliyiz. Bu sezon savunmada bir problem olacağını düşünüyorum. Geçen sene olmayacak şeyler oldu. Sakatlıklar yaşadık. Meira takımdan ayrıldı. Çok talihsiz geçti. Bir kez daha olacağını düşünmüyorum. Savunmaya transfer ise büyüklerimiz ve hocamızın bileceği bir konu” diyerek sözlerini tamamladı.
http://galatasaray.coolbb.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Basın Toplantısı !
» Basın Toplantısı: Haldun Üstünel
» Basın Toplantısı: Türk Telekom Arena