Galatasaray Spor Kulübü Resmi Forumu Değildir.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağımsız Galatasaray Taraftar Portalı · GALATASARAY SK · Engelsiz dostların buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Caner: "Hedefimiz Şampiyonluk"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Caner: "Hedefimiz Şampiyonluk" Empty
MesajKonu: Caner: "Hedefimiz Şampiyonluk"   Caner: "Hedefimiz Şampiyonluk" I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 5:59 pm

Caner: "Hedefimiz Şampiyonluk" Gs-son13

Galatasaray’ın Yeni Transferi Caner Erkin Galatasaray TV’ye Özel Açıklamalar Yaptı.

Galatasaray’a hoşgeldin. İlk düşüncelerini alabilir miyim?
Galatasaray’a geldiğim için çok heyecanlıyım. Zaten uzun bir transfer dönemi geçti. ben de tabi ki Galatasaray’a gelmek istiyordum. Şuan burada olduğum için çok mutluyum

Peki ne zamandır Galatasaray Kulübü’yle görüşüyordunuz?
Uzun süredir görüşmelerimiz sürüyordu ama transfer son dakikada gerçekleşti. Kulüple biraz sorunlar yaşandı ama en sonunda tabi ki Galatasaray bu problemlerin hepsini çözdü. Galatasaray’a geldiğim için çok mutluyum.

Frank Rijkaard ve teknik ekibiyle çalışacaksın. Neler düşünüyorsun?
Rijkaard gibi bir hocayla çalışmak çok büyük bir şans. Bana çok büyük gelişmeler sağlayacağına inanıyorum. Takım olarak da Galatasaray camiası çok büyük bir camia. Buraya geldiğim için çok mutluyum.

Galatasaray önemli transferler yaptı. Birçok oyuncunun iyi frikik özelliği var. Frikik kullanma şansını nasıl değerlendiriyorsun ?
Tabi ki Galatasaray bu sene çok büyük transferler yaptı. Çok iyi bir takım kurdu. Elano olsun Keita olsun çok büyük oyuncuları var. Hocamız bana şans verirse tabi ki frikikleri atmayı isterim.

İlk 11’de oynama şansını nasıl değerlendiriyorsun?
Bu hocamızın vereceği bir karar ama sonuçta ben iyi olduğum sürece bana şans vereceğine eminim.

Senin görüşüne göre Arda Turan Türkiye’nin en iyi oyuncularından biri. kendisiyle Manisaspor’da da oynadın. Galatasaray’da şimdi beraber oynayacaksın. Neler söyleyeceksin?
Arda Turan bence çok yakın süre içinde Avrupa’da oynayacak bir oyuncu. Ben de onun Avrupa’da oynayacağına inanıyorum. Onun hedeflerinin de Avrupa olduğuna inanıyorum. Tabi ki ben de Galatasaray’a geldim. Manisaspor’da da beraber oynadık. İnşallah burada çok iyi işler yapıp Galatasaray’ı bu sene şampiyon yapmak istiyoruz.

Galatasaray’da hedeflerin nelerdir?
Şu anda bir senelik kiralık olarak geldim, satın alma opsiyonlu. Burada bir senede çok iyi performans gösterip bu opsiyonu kullanıp bonservisimin alınmasını istiyorum. Uzun süre Galatasaray’da futbol oynamak istiyorum.

Galatasaray taraftarlarına neler söylemek istersin?
Galatasaray çok iyi bir takım. Bu takıma sonuna kadar güvensinler. zaten artık çok iyi gidiyoruz. Ben de elimden gelen her şeyi yapacağım takımımız için. inşallah bu sene şampiyonluk yaşatacağız.

Fizik kondisyon olarak hazır mısın?
Sadece 3 maçtır kadroda değilimdim ama a takımla antrenmanlara çıktım. Hocam şans verirse hiçbir problem yok, oynayabilirim.
http://galatasaray.coolbb.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Caner Erkin Galatasaray’da
» Caner Topaloğlu Galatasaray Cafe Crown'da
» Barış Özbek : "Rekabet Takımı Her Zaman İleriye Götürür"
» Gökhan Zan "Avea Kamp Günlüğü"ne Konuştu
» Sedat İncesu: "Misyonumuz Var"